Szukasz oferty długoterminowego wynajmu samochodu? Niezależnie czy potrzebujesz pojazdu dla swojej firmy, czy na własne potrzeby, z nasza pomocą znajdziesz coś idealnie odpowiadającego Twoim potrzebom.

Komfort i nowoczesność

Stawiamy na nowoczesność i ekologię, jednocześnie dbając, by dostępne samochody zapewniały pełen komfort. Zadbaliśmy o pełne wyposażenie, technologie związane z bezpieczeństwem, ale też o ekologię. Pojazdy z naszej floty spełniają wytyczne dyrektywy Unii Europejskiej dotyczące emisji spalin Euro 6.

Bądź eko

Niższe zużycie spalin to oszczędność dla Ciebie i dla środowiska. Pamiętając o tym zadbaliśmy, aby w naszej ofercie znalazły się samochody hybrydowe. Co więcej – stale rozwijamy naszą flotę, m.in. o pojazdy marek Toyota, BMW, Mercedes, Volvo i Lexus. Co więcej, w najbliższym czasie zamierzamy zainwestować w samochody elektryczne, w tym m.in. takie marki, jak Tesla, Nissan, czy Renault. Inaczej mówiąc stawiamy na producentów, którzy zapewniają nie tylko wysoki standard techniczny, lecz także prestiż.

Współpracę nawiązujemy w dwóch modelach płatności:

  • Wynajem z wykupem – to opcja, dzięki której po dwóch latach masz możliwość wykupienia dzierżawionego pojazdu.
  • Wynajem bez zakupu – w tym wariancie po zakończeniu dzierżawy możesz zastąpić dotychczasowy samochód nowszym modelem.

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością udzielimy bliższych informacji.