Wypożyczalnia aut luksusowych Katowice

Każdego dnia na drogach dochodzi do kolizji, wypadków samochodowych, jak i kradzieży pojazdów. Takie sytuacje powodują duże problemy dla użytkowników aut, lecz nie są oni w takich sytuacjach całkowicie bezsilni. Skutecznym rozwiązaniem jest wynajem samochodów, jaki oferujemy w naszej firmie. Katowice mieszczą naszą siedzibę główną, ale mamy również oddziały w Warszawie, Krakowie czy Pyrzowicach, dlatego obszar naszego działania jest bardzo szeroki.

 

Skuteczna wypożyczalnia aut w Katowicach

Wypożyczalnia samochodów, którą prowadzimy, dysponuje rozbudowaną flotą, w której składzie znajduje się kilkadziesiąt pojazdów, podzielonych na szesnaście grup. Są to między innymi niewielkie auta miejskie, jak i busy mogące przewozić do dziewięciu osób. Funkcjonujemy również jako wypożyczalnia aut luksusowych, dlatego klienci mogą wynająć bardzo szybkie auta sportowe, na przykład Porsche Panamera czy Porsche Carrera. Wszystkie auta są doskonale wyposażone i dysponują między innymi centralnym zamkiem, klimatyzacją, elektrycznym sterowaniem szyb czy poduszkami powietrznymi.

Wypożyczalnia aut luksusowych dostarcza pojazdy najwyższej klasy, dlatego każdy model ma automatyczną skrzynię biegów dla wygody użytkowników. Wynajem samochodów w naszej firmie może być wykonywany na krótki czas, jak też przyjmować formę długoterminową. Dostępne są dwa modele płatności w takich sytuacjach – wynajem z wykupem, który pod dwóch latach pozwala na zakup dzierżawionego samochodu, jak też wynajem bez wykupu, umożliwiający zastąpienie dotychczas użytkowanego auta, nowszym modelem.

 

Wypożyczalnia samochodów dba o wysoki standard techniczny pojazdów

Dlatego cechuje je duża ergonomia, która jest ważna szczególnie dla firm, które korzystają z naszej oferty. Nasza wypożyczalnia aut oferuje również interesującą opcję dla wszystkich osób poszkodowanych w wypadach. Jest nią pojazd zastępczy, którego koszta użytkowania są pokrywane z polisy sprawcy wypadku. Rozliczamy się bezpośrednio z firmą ubezpieczeniową, dlatego do otrzymania takie auta wystarczy jedynie przedstawienie nam wymaganych dokumentów.Samochód można zamawiać telefonicznie lub poprzez warsztaty, z którymi nasza wypożyczalnia aut współpracuje. Można też odwiedzić Katowice lub inne miasto, w którym działamy.